bannerg4
kasafiskale

ACLAS CRDX

Kasa fiskale me e pershtatshme

Modem GPRS  i integruar
Hedhje e artikujve me tastjerė kompjuteri
Shumė e lehtė nė pėrdorim
Realizon Menaxhim Stoku
Nr. i artikujve 25 000
Letra 58 mm
Zgjedhje e artikujve me butona tė programuar
1830 mbyllje ditore (rreth 5.5 vjet)
Ndėrfaqe pėr PC / Lexues barkodesh etj
 

read_1 Me shume informacion

ACLAS PP7x

Printer Fiskal me modem te integruar

Modem GPRS  i integruar
Printer i shpejtė me prerės automatik tė letrės
Letra 80 mm
2750 mbyllje ditore (rreth 7 vjet)
Porte 3 x RS232 pėr PC,
Ekran tė jashtėm dhe arke

read_1 Me shume informacion

SUPERCASH S

Pajisje fiskale kompakte me modem te integruar

Modem GPRS  i integruar
Lehtėsi nė pėrdorim
Letra 58 mm
Nr. artikujve 12000
Nr. departamenteve 100
Nr. operatorėve 10
2000 mbyllje ditore (rreth 5.5 vjet)
Ndėrfaqe pėr PC / Lexues barkodesh etj

read_1 Me shume informacion

MINI 500 UA

Pajisje fiskale kompakte portabile dhe fikse

Memorje elektronike kontrolli dhe raporti
Printer i shpejtė
Letra 58 mm
Nr. artikujve 5000
Nr. operatorėve 16
Nr. departamenteve 8
2000 mbyllje ditore (rreth 5.5 vjet)
Ndėrfaqe pėr PC / Lexues barkodesh etj

read_1 Me shume informacion

DATECS DP500D

Kase fiskale

dp500d

Nr. artikujve 7500
Nr. Depart. 9
Nr. operatorėve 30
2000 mbyllje ditore (rreth 5.5 vjet)
Letra 2 x 38 m
Komunikimi RS232 pėr PC, GPRS, Skaner, Peshore

read_1 Me shume informacion

DATECS MP55LD

Kase fiskale

mp55ld

Nr. artikujve 2400
Nr. Departamenteve 9
Nr. operatorėve 30
2000 mbyllje ditore (rreth 5.5 vjet) Letra 2 x 28 mm
Komunikimi RS232 pėr PC, GPRS, Skaner, Peshore

read_1 Me shume informacion

DATECS DP50D

Kase fiskale portabile

dp50d

Printer i shpejtė
Letra 58 mm
Nr. artikujve 5000
Nr. operatorėve 16
Nr. departamenteve 8
2000 mbyllje ditore (rreth 5.5 vjet)
Ndėrfaqe pėr PC / Lexues barkodesh etj

read_1 Me shume informacion

ADRESA KONTAKTI DHE QENDRA ASISTENCE

TIRANE

  BNT Electronics
  Adresa: Rruga Pjeter Bogdani 39/1. Telefon +355 4 257487/2257498
   

  BNT Electronics
   Adresa : Bulevardi Zhan D`Ark
  Kulla Nr. 3 Kati II,
  Prane Gjykates se Tiranes
  Telefon :+355 42273666 /2273777
  email : info@bntelectronics.com
   

  SCS
   Bulevardi Bajram Curri” Pallatet .1 Maji” , Telefon: 068 20 34 102
  email: tosmani2000@yahoo.com
   

  BUKURIE JAMAKU
  Tel:692040480
   

  B&T Sistem me adrese: Rruga Hoxha Tahsim Nr.5/1, Tel: 04 2274292
  email: meriedi@yahoo.com
   

  Tirana Elektronik

  Adresa: Rruga Myslym Shyri 51/24 .
  Telefon: +355 4 2254612
  email: fluturamyftiu@yahoo.com
   

  PLANET COMPUTERS
  Adresa: Rruga “Margarita Tutulani”
  Perballe Karburantit Alpet
  Tel:+355 4 2421473

BERAT

  BNT ELECTRONICS
  Adresa: Lagja Kushtrimi,godinė 8 kate i shoqėrisė Biffer & Co,dyqani numėr 8.
  Tel:0686079009

DURRES

  INFORMATIKA
  Adresa:Lagja 3 Mbreti Monun Durres. Celular:069 22 04 857
  Tel: 052 22 9000
  email: inform@albmail.com

DIVJAKE

ELBASAN

  BNT ELECTRONICS
  Lagja 28 Nentori, Prane Zyres se Tatim Taksave ELBASAN, Tel-Fax: 054 257516
  Celular: 0686079150

FIER

  BNT ELECTRONICS
  Lagja "Apolonia",  prane "Deges  Tatimore"
  Telefon: 0686079060

  Ermira Lulaj
  Telefon : 0682063705
  fatmirlulaj@yahoo.com

  Martin Lamaj, CT
  Telefon 0672027878

FUSHE KRUJE

GJIROKASTER

KORCE

  ELENA SOVJANI
  Adresa: Rruga:Prapa Poliklinikes
  Perbri Drejtorise se Tatimeve Korce
  Celular: 0686079170/ 0692294867
  0693214482

  EURO INFORM
  Bulevardi “Republika”
  Perballe Kinema “Morava”
  Tel: 082 253111
  Cel: 0682211665

LEZHE

LUSHNJE

  CELA - Elektroshtepiake
  Lagjia “Clirimi”
  Sheshi Kryesor, Prane Bashkise
  Tel: 035 222206
  email:celaelectronics@yahoo.com

POGRADEC

  KANCELARI KELI
  Rruga Naim Frasheri
  Prane Gjykates - Pogradec
  Tel-Fax: 083226154
  Celular: 0684096920

SARANDE

SHKODER

  KANCELARI TIM
  Adresa: Rruga:Sheshi 2 Prilli
  Prane Bibliotekes “Marin Barleti”

  Tel: 022251419
  DONELA SHPK
  Tel: 0684059365
  donela-shkoder@hotmail.com

VLORE

  MARSELA KARABOLLI
  Tel: 692024280
  email: marselak64@yahoo.it

  DALAN LATA

  Tel: 0692367153
  email: toshibavlore@hotmail.com

|Hardware |Notebook |Accesories |Office Machines |Printer |Videoprojector |Components

© 2013 BNT Electronics | All Rights reserved